Yukarı
Çık

Kurumsal

Ümit Mert İnşaat, 2004 yılında zemin kaplamaları ile Bursa ilinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Laminat parke, mineflo, duvardan duvara halı, heterojen PVC gibi malzemelerin hem satışı hem de uygulaması ile kısa sürede Bursa bölgesinin tercih edilen bir firması olmuştur.

 

Müşterilerinin memnuniyetinden elde ettiği motivasyonu, inşaat alanındaki diğer ihtiyaçların giderilmesine kanalize eden Ümit Mert İnşaat, inşaat sektöründeki gelişmelere paralel olarak ürün ve hizmet gamını geliştirmiştir. Ümit Mert İnşaat konut, iş yeri gibi yapı alanında da inşaat ve taahhüt işlerini müşterilerinin beklenti ve isteklerine uygun olarak gerçekleştirmektedir.

 

Ümit Mert İnşaat kaba inşaat malzemeleri, su, ses ve ısı izolasyonu, laminat parke, mineflo ve diğer zemin kaplamaları konusundaki satış ve uygulama uzmanlığını her geçen gün geliştirerek toptan ve perakende satış yapmaktadır. Sektörde kullanılan birçok yardımcı ürün ve malzemelerin e-ticaretini de yapan Ümit Mert İnşaat, dekorasyon ve aydınlatma alanlarında da her geçen gün gelişme kaydetmektedir. Ümit Mert İnşaat, Beşevler semtinde yer alan 400 m² Merkez ve 1000 m² Kapalı Ana Depo’da ayrıca Çalı Yolunda bulunan 4000 m² Depo’da müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 

Bursa merkez ve çevre ilçeleri ile civar illere de toptan ürün satışı yapmakta olan Ümit Mert İnşaat orta vadede Güney Marmara bölgesine uzun vadede Kuzey Ege ve tüm Marmara Bölgesinde öncü bir inşaat şirketi olma vizyonuyla çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.